Замовити

Про нас

Місія

Команда Мартін сприяє економічному зростанню України, забезпечуючи підприємства усіх форм власності якісним паливом та енергоносіями.

Ми надихаємо бізнес наших клієнтів на рух до лідерства як в середині держави, так і на міжнародній арені.

Ідеальний рух транспортних засобів, спецмашин та виробничого устаткування наших клієнтів –призначення Мартін.

Цінності

Репутація Мартін

Це наш найважливіший актив, що конвертується у фінансові показники корпоративного розвитку Мартін. Тому, у всіх діях ми намагаємось виправдовувати високу думку про Мартін на ринку і в суспільстві. Чесніть, вірність слову і недопущення шкоди оточуючому середовищу – фундамент нашої репутації.     

Команда Мартін

Минуле, теперішнє і майбутнє Мартін творить наш персонал, об’єднаний корпоративною місією. Тому в нас немає другорядних співробітників, кожний з них – партнер.         

Стале партнерство

Партнери, як і друзі, перевіряються часом. Тому, ми прагнемо, щоб перша угода з клієнтом розвивалася у постійну взаємовигідну співпрацю. Це ж стосується і наших відносин з виробниками і постачальниками нафтопродуктів та енергоносіїв.

Чому Martin LLC ?

Обравши нас партнером, Ви отримуватимете якісне паливо та енергоносії без зволікань і ризиків за найвищими стандартами постачання

Надіслати

Що про нас кажуть наші партнери

Співпрацюємо з Мартін п’ятий рік. Жодних нарікань, лише схвальні відгуки від керівників наших філіалів. Завжди якісний дизель, вчасні поставки, лояльне ставлення до фінансових розрахунків.

Олег, агрохолдинг

Вдячні команді Мартін за логістичні послуги з перевезення нафтопродуктів. Завдяки вам наші заправки завжди готові до відпуску пального нашим клієнтам. Це першокласний сервіс і готовність йти на зустріч партнеру.

Микола, мережа АЗС

Проблеми, що виникали з трансфером електричної енергії на наше виробництво залишились в минулому як тільки уклали угоду з Мартіном. Прозорі умови співпраці, зрозумілі ціни, люб’язні менеджери. Рекомендуємо.

Андрій, підприємець

Команда

teammate image

Володимир Порайко

Засновник

teammate image

Анастасія Фурман

Начальник відділу збуту Електроенергії

teammate image

Богдана Кифяк

Начальник відділу збуту Нафтопродуктів та LPG

teammate image

Потапчук Святослав

Фінансовий директор

teammate image

Юлія Волик

Головний бухгалтер

teammate image

Олексій Мєндєлєєв

Начальник відділу Логістики

Зв’яжіться з нами

Телефон

+380 (44) 23-22-681

E-mail

[email protected]